Tomasz G
VIP

Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 2083
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 1/5
|
Wysłany: Czw 16:41, 26 Maj 2016 Temat postu: Aniol Mama |
|
|
Aniol Mama
Historia z internetu
Dawno temu bylo pewne dziecko przygotowane, by juz sie narodzic. Dziecko zapytalo Boga: -Powiedziano mi, ze wysylasz mnie jutro na ziemie, ale jak tam bede zyc, bedac tak male i bezbronne? Bog odpowiedzial:- Sposrod wielu aniolow wybralem jednego dla ciebie. Bedzie na ciebie czekac i zaopiekuje sie toba. -Ale tutaj w niebie nic nie robie poza spiewaniem i usmiechaniem sie, to mi wystarcza, by byc szczesliwym.
-Twoj aniol bedzie spiewal dla ciebie i bedzie usmiechal sie do ciebie codziennie, bedziesz odczuwac milosc swojego aniola i czuc sie szczesliwym.
-A w jaki sposob zrozumiem, co ludzie beda do mnie mowic, skoro nie znam ludzkiej mowy?
-Twoj aniol bedzie do ciebie mowil najpiekniejsze i najslodsze slowa, jakie kiedykolwiek uslyszysz i z wielka cierpliwoscia i troska nauczy cie mowic.
-A co mam zrobic, kiedy bede chcial z Toba porozmawiac?
-Twoj aniol nauczy cie, jak sie modlic.
-Slyszalem, ze na ziemi sa zli ludzie. Kto mnie ochroni przed nimi?
-Twoj aniol bedzie cie bronil, nawet jezeli bedzie to oznaczalo ryzyko utraty zycia.
-Ale zawsze bede smutne, poniewaz juz Cie nie zobacze.
-Twoj aniol bedzie ci mowil o mnie i nauczy cie, w jaki sposob mozesz odczuwac moja bliskosc.
W tym momencie w niebie zapanowala cisza, a glosy z ziemi mogly byc juz slyszalne i dziecko w pospiechu delikatnie zapytalo: O Boze, skoro mam juz teraz odejsc, prosze powiedz mi, jakie jest imie mojego aniola?
-Imie twojego aniola nie jest takie wazne, ale ty bedziesz nazywac go MAMA -
Niech kazdej Mamie zycie jest tak piekne i plynie tak koncertowo i radosnie jak ta muzyka.
- Tomasz G
https://www.youtube.com/watch?v=H-F1nD4Qsrg
Post został pochwalony 0 razy
|
|